Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Bet-at-home


Bet-at-Home je pôvodom rakúska, no v súčasnosti do slovenského jazyka plne lokalizovaná spoločnosť. Samozrejmosťou je aj zákaznícka podpora v slovenčine.

Kurzová ponuka

Spoločnosť Bet-at-Home ma veľmi jednoduché a intuitívne prostredie, ktoré ponúka ľahké zorientovanie sa a navigáciu po stránke. V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie nájdete zastúpenú väčšinu športov. Pestrosť možností stávok nie je až taká široká, no každý tipujúci si tu určite príde na svoje. V Bet-at-Home môžete na svoj tiket pridať hendikepy s možnosťou remízy, tzv. európske hendikepy.

Bet-at-Home ponúka možnosť sadnúť si za virtuálny pokrový stôl, zabávať sa v kasíne, hrať hry, či sledovať virtuálne športy. Novinkou je taktiež LIVE kasíno so šarmantnými krupiérkami, kde si môžete vychutnať prostredie kasína z pohodlia vašej obývačky.

V Bet-at-Home je samozrejmosťou aj webová aplikácia pre mobilné telefóny, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry.

 

Vklady peňazí

Vklady na Váš hráčsky účet môžete robiť viacerými spôsobmi. Kreditných a debetné karty(VISA, VISA Electron, MasterCard) sú spoplatnéné 2%, na druhej strane internetové peňaženky ako Skrill (Moneybookers) sú bezplatné. 

Výbery peňazí

Metódy výberu prostriedkov sú nasledovné: prevod, Skrill (Moneybookers), NETELLER, Western Union alebo WebMoney. Minimálny výber činí 10EUR, pri kreditných kartách to je ale až 100EUR.

 

Výhody

  • Široká ponukka stávok na rôzne športy
  • Vysoký vstupný bonus
  • Mobilná verzia stránok a mobilná aplikácia pre viacero platform
  • Možnosť označenia tutovky v tikete
  • Stávkovanie bez manipulačných a iných poplatkov

Nevýhody

  • Bet-at-Home neponúka športové priame prenosy
  • V kurzovej ponuke nie sú ázijské hendikepy
 
bet-at-home.com - Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

 

left shadow
right shadow