Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Bet365


bet365

Svoje pôsobenie začalo Bet365 už v roku 2000, a dnes je jednotkou meddzi stavkovými kanceláriami. Bet365 ponúka plnú slovenskú zákaznícku podporu spolu so slovenským variantom webovej stránky.
 

Otvorte si svoj účet na Bet365 ihneď a využite niektorú zo skvelých akčných ponúk!

Kurzová ponuka

Bet365 ponúka svojim tipujúcim najuniverzálnejšiu ponuku spomedzi všetkých stávkových kancelárií. Zabudnite len na obyčajné stávky! U Bet365 máte možnosť na svoj tiket vložiť nie len "obyčajné" ázijské hendikepy, ale aj dvojité hendikepy so značkou AH a ich rôzne varianty, ktoré sú dostupné na každú vypísanú udalosť.

Pre hráčov tipujúcich európsky hokej, či tenis, je Bet365 najlepšou voľbou. Okrem hokejových stávok 1X2 tu nájdete zastúpené aj SBR (stávku bez remízy) - vklad vám bude vrátený, ak sa zápas skončí remízou. Táto možnosť je v komunite veľmi cenená. 

Ako býva zvykom u každej anglickej stávkovej kancelárii, svoje zastúpenie v kurzovom lístku majú aj konské dostihy.Ponuku tvoria hlavné dostihy v UK a Írsku, z ktorých Bet365 ponúka aj priame prenosy.

Funkcia "Vyplatiť teraz"

Táto funkcia, ktorú môžete nájsť aj pod názvom Cash Out, Vám umožňuje vyplatiť peniaze ešte pred ukončením zápasu. Vyplácaná suma bude nižšia, nanajvýš rovnaká ako Vaša pôvodná výhra. Táto funkcia Vám teda zaručuje okamžitý zisk, resp. minimalizovanie straty.Neváhajte a využite túto novinku vo svete stávkovania!
 

Vklady peňazí

Existuje široké spektrum spôsobov ako vkladať peniaze na svoj Bet365 účet - kreditnymi kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, či Neteller, Skrill (Moneybookers,Click2pay, Sporopay, Western Union Quick Pay, Paysafecard). Samozrejmosťou je aj bankový prevod na slovenský účet. Po prihlásení viete platbu uskutočniť hneď na hlavnej stránke na panely v pravom hornom rohu, kde kliknete na položku "Vklad". Zobrazí sa vám prehľadná tabuľka možností, ktoré sú spomenuté vyššie.

Výbery peňazí

Pri výbere peňazí je potrebné mať verifikovaný účet. Postup je podobný ako pri vklade na Bet365 konto. Po prihlásení kliknete v pravom hornom rohu na sekciu "Služby". Vyberte si z ponuky možnosť "Výber". Následne v prehľadnej tabuľke si vyberte spôsob platby, ktorým prevod chcete uskutočniť. Fast Bank Transfer má minimálny výber 75 EUR, medzinárodný bankový prevod na účet je 150 EUR, kreditné karty 10 EUR a Skrill (Moneybookers) 5 EUR. Všetky výbery u Bet365 sú bez poplatkov.
 

Výhody

  • Obrovské množstvo stávok na všetky druhy športov
  • Veľká ponuka ázijských hendikepov
  • Kompletná podpora v slovenskom jazyku
  • Široké spektrum možnosti vkladu
  • Neplatíte žiadne manipulačné poplatky
  • Dostihové stávky a špeciálne stávky
  • Veľmi široká ponuka tipovania Live stávok na aktuálne zápasy (livebetting)
  • Dajú sa tipovať sólo zápasy na slovenský/český futbal alebo hokej
  • Kvalitne spracované hry, kasino a poker, ktorý je na popredných svetových miestach

Nevýhody

  • Zložitý proces overovania identity pre verifikáciu účtu

left shadow
right shadow