Home › Recenzia stávkovej kancelárie

DOXXbet


Značka DOXX Bet Ltd. je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá vstúpila na trh v roku 1994 a disponuje dlhodobými skúsenosťami v odvetví herného a stávkového priemyslu. Na začiatku spoločnosť figurovala ako reťazec pobočiek, neskôr sa však vyvinula do modernejšej formy, online stávkovania. Slovenský online bookmaker získal licenciu na prevádzkovanie stávkovania v medzinárodnom meradle a úspešne vstúpil na európsky trh s úmyslom sústrediť sa najmä na región strednej a východnej Európy.

Kurzová ponuka

V kurzovej ponuke nájdete všetky športy, ktoré sú pre tipérov dôležité. Samozrejmosťou je futbal, hokej, tenis, bejzbal, basketbal, či volejbal, no nechýba ani box motorizmus, či rugby.

K dispozícii máte všetky tradičné futbalové stávky, no ponovom DOXXbet pridal aj stávku bez remízy (SBR). Podať si môžete na výsledok polčasu, polčasový/konečný výsledok, počet gólov alebo aj či hostia, resp. domáci dajú gól. Pokrytie futbalových líg je úplne dostačujúca.

Pri pohľade na kurzovú ponuku hokeja môžeme vidieť stávku na víťazstvo v riadnom hracom čase, no taktiež aj na víťaza vrámci predĺženia. Chýbať nesmú ani stávky každú tretinu zvlášť, tipy na párny alebo nepárny počet gólov, či hendikepy. 

Nevýhodou stávkovej kancelárie DOXXbet je, že po uzatvorení stávky ide váš tiket vždy na schválenie. Ak vám tiket schvália, tak vám príde e-mail o potvrdení prijatia tiketu.

Vklady peňazí

Existuje veľa možností, ako vložiť peniaze na Váš hráčsky účet DOXXbet. Vklady sú dostupné cez kreditné karty VISA a MasterCard, ktoré majú minimálny limit 10 EUR a maximálny až 2 000 EUR. Ak pri posielaní peňazí využívate platobnú kartu, ktorá bola vydaná mimo územia SR, tak DOXXbet spoplatní váš vklad 2% poplatkom.
 
Jednou z veľkých výhod DOXXbetu je okamžitý bankový prevod, peniate máte na svojom účte takmer okamžite. Taktiež bankový prevod do tuzemskej banky je v tomto prípade samozrejmosťou, pričom poplatky sú nulové. K dispozícii sú samozrejme aj elektronické peňaženky (Skrill, Netteler) - na DOXXbet.sk ale táto voľba chýba. Pre tých opatrnejších je tu aj voľba predplatnej karty Paysafecard.

Výbery peňazí

Výbery môžete uskutočniť pomocou bankového prevodu alebo cez elektronické peňaženky. Výbery trvajú zväčša 2 až 3 dni a peniaze sa zasielajú aj cez víkend. Všetky výbery sú bez poplatkov, výnimkou je Skrill, tam je poplatok vo výške 2%. Ak vyberáte cez kreditné karty viac ako dvakrát za mesiac, tak si DOXXbet účtuje poplatok taktiež vo výške 2%.

 

Výhody

  • Okamžitý rýchly bankový prevod na účet
  • Neplatíte žiadne manipulačné poplatky.
  • Veľmi široký kurzový lístok so zaujímavými tipmi
  • Dajú sa tipovať sólo zápasy na slovenský/český futbal alebo hokej
  • Môžete hrať hry, kasino a poker
  • Nevýhody

Nevýhody

  • DOXXbet momentálne neponúka live prenosy zo zápasov
  • Pri prvom výbere peňazí musíte zaslať kópiu vášho občianskeho preukazu alebo iného identifikačného list

 

Zaregistrujte sa a využite vstupný bonus!

left shadow
right shadow