Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Fortuna


Fortuna je pôvodom česká stávková kancelária, ktorá sa postupne rozšírila na slovenský a následne aj na poľský trh. V súčasnej dobe patrí Fortuna medzi najväćšie stávkovky v strednej Európe.

Kurzová ponuka

Fortuna vypisuje aj na menej známe futbalové ligy stávky ako "Stávka bez remízy", dvojitú šancu, tip na 1. polčas alebo tipy na počet gólov. Tipujúci u Fortuny si túto možnosť pochvaľujú, nakoľko to nie je bežné.
 
Pri stávkovaní vo Fortune vás už nemusí trápiť manipulačný poplatok. Kedysi 6%-ný poplatok je teraz už minulosťou! V kurzovej ponuke spoloćnosti nájdete zastúpené takmer všetky športy a okrem iného aj kurzy na televízne relácie ako Superstar, alebo politické voľby. Fortuna pripravuje pre svojich tipérov aj rôzne súťaže, ako napríklad majstrovstvá sveta v tipovaní, alebo tipovací maratón. 
 
Neviete sa rozhodnúť, či je váš tip správny? Na stránke iFortuna.sk nájdete aj rôzne preview na hokejové, futbalové, alebo akékoľvek iné zápasy.
 
Pri live tipovaní nájdete na iFortuna live prenosy na futbal (druhá anglická liga, holandská liga a ďalšie), tenis, basketbal, či dokonca aj KHL.
 

Vklady peňazí

Vklady vo Fortune nie sú spoplatnené! Prostriedky môžete vkladať pomocou bankového prevodu, kreditnej, či debetnej karty, ePlatieb alebo na akejkoľvek kamennej pobočke Fortuna. Minimálna výška vkladu je 1 EURO.

Výbery peňazí

Výber môžete uskutočniť pomocou bankového prevodu alebo na pobočke Fortuny. Minimálny výber pri bankovom prevode činí 10 EUR, na pobočkách si môžete vybrať peniaze už od hodnoty 1 EURO. Maximálny výber pri bankovom prevode nie je obmedzený!
 

Výhody

  • Možnosť SMS stávkovania
  • Fortuna ponúka verným zákazníkom vernostný program
  • Live prenosy zo zápasov, aj vo vašom mobilnom telefóne na mob.ifortuna.sk
  • Fortuna má slovenskú licenciu
  • Možnosť zverejňovania vašich tiketov na internete
  • Rýchlostávka - najrýchlejšia stávka na mobile

Nevýhody

  • Nie je možnosť staviť si na ázijský hendikep
 

left shadow
right shadow