Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Tipsport


Tipsport sa radí na prvú priečku v hodnotení stávkových kancelárií v Českej a Slovenskej republike. Na Slovensko prišiel Tipsport v roku 2006, keď kúpil DoxxBet a s ním aj stovky pobočiek po celom území republiky.
 
Tipsport sa snaží byť čo najbližšie k svojim zákazníkom, a aj preto je medzi tipérmi veľmi obľúbený. Organizácia niekoľkých súťaží počas roka, napr. Maratón, či Tipsport Cup, či diskusné fórum toto renomé len posilňuje. Obľúbená je najmä Tipsport Tiket Aréna, ktorá slúži na zdieľanie Vašich tiketov v komunite tipérov. Nájdete tam či už smolné, alebo aj tie najšťastnejšie tipy.

Kurzová ponuka

Kurzová ponuka Tipsportu je prispôsobená českým a slovenským hráčom, no nájdete v nej aj všetky podstatné svetové ligy a športy. Na svoje si prídu nie len milovníci futbalu či tenisu, ale samozrejme aj hokeja. Tipsport vypisuje kurzy na strelcov gólov v najrôznejších ligách, no taktiež na "Stávku bez remízy", či na výsledok vrátane predĺženia.
 
Tipsport je pomerne komplexná stávková kancelária a v roku 2015 zaviedla do svojej kurzovej ponuky aj ázijské hendikepy. Stala sa tak prvou stávkovkou so slovenskou licenciou, ktorá začala vypisovať stávky tohoto druhu.

Cashout v Tipsporte

Funkcia Cashout ("vyplatiť teraz", alebo aj "predať tiket") umožňuje hráčom uzavrieť ich tiket ešte pred ukončením všetkých zápasov na ňom. Výhra síce nebude taká vysoká ako pri pôvodnom tikete, no nemusíte už čakať, kým sa Vám dohrá posledný zápas a peniaze máte isté. Fukcia Cashout sa zatiaľ nedá využiť pri live stávkovaní. 

Extratip

Ak si na tiket navolíte 9 stávkových príležitostí, tak si môžete zvoliť aj desiatu s tým, že potom bude jeden tip s najnižším kurzom označený ako extratip. Následne, ak neuhádnete len túto príležitosť, Tipsport Vám vyplatí celú výhru zníženú len o kurz pri extratipe.
 

Vklady peňazí

Ako vkladovú metódu do Tipsportu môžete použiť tuzemský bankový prevod, vklady na pobočke, SporoPay, VÚB ePlatby, TatraPay, VISA (aj Electron), MasterCard, Maestro alebo prostredníctvom Paysafecard. Vklad prostredníctvom Skrill je taktiež k dispozícii, no s veľmi vysokým poplatkom. Ostatné metódy nie sú spoplatnené, až na Paysafecard, kde poplatok činí 5%.

Výbery peňazí

Výber peňazí z Tipsportu môžete uskutočniť na pobočke, cez Skrill alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na pobočke Tipsportu je možný výber už od 1 EUR, Skrill je spoplatnený 1%-ným poplatkom.
 

Výhody

  • Tipovanie s ázijskými hendikepmi
  • Veľká komunita tipérov a možnosť zdieľania Vašich tiketov s nimi
  • Vysoké limity na výhry
  • Priame prenosy cez mobil
  • Vysoký 100%-ný vkladový bonus až do výšky 2000EUR
  • Tipovanie bez manipulačného poplatku
 
Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

left shadow
right shadow