Home › Analýza Ukraine vs. Germany

Ukraine vs. Germany

Ruhpolding a letošní třetí štafeta žen.
Kruh favoritů se vykristalizoval a tak na první čtyři místa připadají v úvahu čtyři týmy:
Rusko, Ukrajina, Norsko a Německo.
V překvapení musí doufat Francouzsky, které to dnes podle mě budou mít ale hodně těžké, Polky a Bělorusky.
Ruhpolding se oproti minulému týdnu bude podmínkami výrazně lišit. Má být dobře vidět, teploty jsou sice i tam vyšší, ale sněhu je dost, tratě by neměly být až tak "bahnité" jako v Oberhof. I na střelnici to v Ruhpolding funguje daleko lépe a statisticky je to nejúspěšnější střelnice celého biathlonového cirkusu.
Pro nás to znamená, že uvidíme menší odstupy a oproti minulému týdnu i méně chyb na střelnici. Navíc se dnes může na každé položce třikrát dobíjet, takže každý má na 10 terčů 16 nábojů. No i tak nám ještě pořád zůstává dost kandidátek, které si se střelbou moc netykají.
 
Ukrajina dnes ve stejném složení jako minulý týden. Jen pořadí se mění. Vita Semerenko startuje, po ní jdou do závodu Julia Dshyma, Valj Semerenko a Olena Pidrushna. Alespoň tedy podle startovní listiny, na kterou také není 100% spoleh.
Ukrajinky jsou ještě pořád velice dobré na střelbě a i běžecky jsou všechny na prakticky stejné úrovni. Nejslabší běžkyně je Julia, která byla minulý týden na sprintu 6.
 
Německo dnes ve složení
Horchler - Gössner - Bachmann - Henkel.
Nadine Horchler na prvním úseku bude za normálních okolností bez šance. Běžecky zaostává za Vitou někde o dvě trestná kola, resp. 4-5 dobíjení.
Druhý úsek a na něm rychlík Miriam Gössner. Běžecky to samozřejmě nebude vůbec o čem, ale když bude přebírat se ztrátou, může se to vyvíjet všelijak. Miriam minulý týden pravděpodobně nejvíce profitovala z podmínek na trati. Muší váha a její vysoká frekvence vedly k tomu, že měla vždy nejrychlejší čas. Střelecky na tréninku prý v poho zvládá a vycházím z toho, že dnes odstřílí lépe než tomu bylo minulý týden. Ale nějakou tu chybičku si snad nadělí a právě díky střelbě by si ji Julia neměla nechat utéct až zase tak daleko.
Třetí úsek a na něm by mělo být zcela jasno. Valj Semerenko je o dvě třídy lepší než Tina Bachmann. Ta (Tina) se letos nemůže vůbec rozjet. Střelecky kazí a běžecky je nejslabší z celého německého týmu. Nejpozději zde by se ukrajinská štafeta měla dostat do (doufám) jasného vedení.
Na čtvrtém úseku proti sobě jdou dvě velezkušené a vynikající závodnice - Olena Pidrushna a Andrea Henkel. Olena bývá v nejlepší formě v první závodní den týdne (to je dnes). Andrea mě minulý týden po nemoci hodně překvapila. Na domácích tratích se vrátila ve skvělé formě a samozřejmě zvládala i tamnější problematickou střelnici. Uvidíme, jak jí to půjde dnes. Třeba nastane trochu útlum a uvidíme, co střelba. Andrea se sem tam dokáže i vystřílet.
 
Podle mě to tedy vypadá tak, že pokud Ukrajina do druhé předávky udrží kontakt, má dobrou naději se dnes prosadit. Pravděpodobně to dnes všechno bude dost těsné, ale za co by ten život jinak stál, že.

Domáci vyhrajú @ 1.935 Stávka: 4/4

Komentáre:
frog1 (10.01.2013 o 00:16)
Bylo to dnes extrémně vyrovnané což je prý v Ruhpoldingu běžné. V Ukrajině jsem také viděl vaforita celého závodu ale byl jsem v tipu opatrnější. Nakonec Ukrajina, které jsem logicky věřil tak jako ty zklamala. Mne to naštěstí neohrozilo. Můj tip byl: Francie - Polsko + Ukrajina - Bělorusko, tip Francie + Ukrajina @1,75 u Niké Jinak pěkná analýza ale tentokrát šly bohužel všechny okolnosti závodu proti tobě.
Autor analýzy: iswinth     
Mesto: Germany germany
Výsledok analýzy: KO
TENTOKRÁT TO NEVYŠLO: 4 points
Hodnotil: iswinth
Zápas sa hrá: 09.01.2013
Stávková kancelária: Pinnacle Sports
Kategória analýzy: Biatlon
Dátum a čas pridania: 09.01.2013 o 15:41
Zápas začne o 18:15 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow