Home › Analýza Boston Bruins vs. Carolina Hurricanes

Boston Bruins vs. Carolina Hurricanes

Carolina sa prepadla na až na 13.miesto, no ešte stále sa môže dostať do prvej osmičky postupujúcich. V polovici sezóny stála na treťom mieste, no v divízii ku predbehol Washington a Winnipeg. Do konca základnej časti ostávajú už iba 3 týždne a ak chce Carolina ešte zabojovať, musí tak učiniť už dnes na ľade veľmi silného Bostonu. Práve po takýchto výhrach sa začnú veci v tíme meniť k lepšiemu. Do zápasu idú Hurricanes jedine prekvapiť, čo by mohlo odľahčiť ich psychiku. V poslednom zápase, proti NY Rangers, sa Carolina nesmierne snažila a bolo t vidieť veľké zlepšenie, pochvalami nešetril ani tréner Muller. Hurricanes na svojho súpera vyslali neskutočných 49 striel, no cez talentovaného Lundqvista prešla iba jediná z nich. Výsledok 1:4 rozhodne neodzrkadľuje výkon na ľade. Carolinu už nie je radno naďalej podceňovať. Chýbajúceho brankára Warda výborne zastúpil Ellis, ktorý si drží úspešnosť zákrokov nad 90%, čo je pri zlej forme tímu výborné číslo. Jeho kvality sú zjavné, veľmi dobre číta hru a vie si poradiť aj so zložitými situáciami v predbránkovej tlačenici. Ak Hurricanes zopakujú rovnaký super výkon ako naposledy, môžu domáci Boston zaskočiť a vyhrať. Z posledných piatich vzájomných zápasov sa im podarilo vyhrať až 4krát, všetko to boli výhry v riadnom hracom čase.

Boston posledné zápasy tak trošku vypúšťa, môžeme hovoriť o slabšej forme, ktorá sa prejavuje hlavne v ofenzíve. Za posledných 5 zápasov Bruins nastrieľali iba 8 gólov, čo je skutočne veľmi nízke číslo. Po sérii dobrých výkonov hráči zrejme spohodlneli a už sa vidia v play off, čo sa im dnes môže vypomstiť. Najväčšie opory tímu už zdá sa zabudli, ako sa dávajú góly. Lucic si za posledných 5 zápasov pripísal na svoje konto iba 4 asistencie. Krejčí a Horton získali z rovnakého počtu zápasov iba 4 body a to všetci spomínaní páni hrajú v prvej útočnej formácii, ktorá by mala byť najefektívnejšia. Po zhliadnutí posledných zápasov oboch tímom si nedovolíme tvrdiť, že Boston je dnes favoritom. V útoku dochádza k množstvu nepresností, po ktorých sa súper dostáva do brejkových príležitostí.

Carolina podala v poslednom zápase skutočne výborný výkon. V každej jednej tretine hráči pôsobili živo, plní energie a s chuťou po víťazstve. Po dobrom výkone však neprišla zaslúžená odmena a tak by sa jej mohli dočkať dnes. Proti Bostonu vyhrali až 4 z posledných piatich vzájomných zápasov. Boston sa už zrejme vidí v play off, jeho hra sa rapídne zhoršila a to hlavne v útoku. za posledných päť zápasov Bruins skórovali iba slabých 8krát, hráči kopia chyby a nepresnosti, ktoré sa im vyplatili aj v poslednom zápase.

Hostia vyhrajú @ 4.4 Stávka: 4/4

K tejto analýze nebol zatiaľ pridaný žiadny komentár!Zaregistruj sa a pridaj svoj názor.
Autor analýzy: anderlade     
Mesto: Slovakia slovakia
Výsledok analýzy: KO
TENTOKRÁT TO NEVYŠLO: 4 points
Hodnotil: anderlade
Zápas sa hrá: 09.04.2013
Stávková kancelária: Bwin
Kategória analýzy: Ľadový hokej
Dátum a čas pridania: 08.04.2013 o 19:26
Zápas začne o 01:00 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow