Home › Analýza Slovakei vs. Czech Republic

Slovakei vs. Czech Republic

Annecy-Le Grand Bornand - štafeta ženy
 
Třetí zastávka SP se koná v Annecy a je premiérou na francouzské půdě.
 
Česká Republika nastupuje ve složení
Veronika Vítková
Eva Puskarčíková
Gabriela Soukalová
Lucie Charvátová
 
Za Slovensko jedou a střílí
Terezia Poliaková
Jana Gereková
Ivona Fialková
Anastazia Kuzmina
 
Jak silné jsou obě české superatletky Veronika a Gabriela, tak velký rozdíl je momentálně mezi nimi a dalšími členkami české repre, navíc dnes Češky nastupují v poněkud oslabené sestavě
Slovensko je sice ve špici o něco slabší, o to vyrovnanější jsou ale jako tým.
 
Na prvním úseku budou mít Češky samozřejmě výhodu. Veronika je ve skvělé formě, minulý týden vybojovala 2. místo ve sprintu a 4. ve stíhačce. Na stíhačce bylo vidět, že v závěru docházejí síly, to dnes ale bude zase o něčem jiném. Veronika by měla jasně předávat jako jedna z prvních. Zajímavé bude sledovat, jaký náskok na Tereziu vyběhne. Do první střelby by rozdíly neměly být nijak dramatické, no na první střelbě se to asi roztrhá a pak bude Terezia ztrácet.
Na druhém úseku se karta ale obrátí. Jana Gereková by Evu Puskarčíkovou měla doskočit, přinejmenším ale podstatně snížit ztrátu.
Na třetím úseku to Ivona proti Gabriele bude mít hodně těžké a velice pravděpodobně bude mít česká repre větší až velký náskok. No Ivona je sice poměrně nezkušená, ale na méně sledovaných závodech už párkrát ukázala, že umí solidně běhat i střílet a tak se to snad udrží na maximálně minutě a půl.
Na čtvrtém úseku se to opět bude obracet. Olympijská vítězka Anastazia Kuzmina bude honit Lucii Charvátovou, o které se dá najít jen minimum údajů. Lucie letos bylo 20, jejím nejlepším výsledkem tak je 9. místo na letním biathlonu v Itálii, kde startovalo ale pouze 16 závodnic. Lucie 7x chybovala a i podle ostatních výsledků to vypadá, že střelba je u ní problémem. Pro ilustraci - vloni dvakrát startovala v evropském poháru. Byla z toho umístění 14 (individálka, tři chyby = velice solidní výkon), 62. ve sprintu (tři chyby), 33. ve sprintu (6 chyb) a 49 (čtyři chyby).

Když to vše proběhne tak, jak očekávám, bude Anastazia schopná dotáhnout až dvě minuty. Letos se běžela jedna štafle, minulý týden v Rakousku, Slovensko bylo 6., Česká Republika jako 12. Nutno podotknout, že česká štafeta měla v Rakousku problémy s materiálem a Gabriela se navíc jednou nastřelila do trestného kola. To se dnes s velkou pravděpodobností opakovat nebude.
Obě štafety dnes nastupují změněné ja jedné pozici. Největší rozdíl je v tom, kdo jaký úsek poběží. Slovenky posílají na 1. úsek relativně nezkušenou závodnici, která by ale mohla udržet kontakt alespoň tak "na dohled", nejsilnější závodnice mají na 2. a na 4. úseku. Češky na to vletí hned s jednou z hlavních zbraní, na druhém úseku by měly ztratit. Zajímavé bude, co s tím Gabriela na 3. úseku provede. Je to snad poprvé, co běží jiný než 2. úsek. No a na 4. pozici to bude nerovný boj.

Vzhledem ke složení štafet se přikláním ale ke Slovensku. Vypsal bych to maximálně v rovině.

Domáci vyhrajú @ 2.25 Stávka: 4/4

K tejto analýze nebol zatiaľ pridaný žiadny komentár!Zaregistruj sa a pridaj svoj názor.
Autor analýzy: iswinth     
Mesto: Germany germany
Výsledok analýzy: OK
GRATULUJEME AUTOROVI ANALÝZY: 5 points
Hodnotil: iswinth
Zápas sa hrá: 12.12.2013
Stávková kancelária: Bet365
Kategória analýzy: Biatlon
Dátum a čas pridania: 12.12.2013 o 10:39
Zápas začne o 14:00 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow