Tipovanie s Oddsring na Stavky.comNašim sponzorom je stávková spoločnosť Oddsring.com. Výhry sú pripisované len hráčom s účtom u tejto spoločnosti, ktorí májú v danom hracom období (každý kalendárny mesiac) aktivitu na svojom účte Oddsring. To znamená depozit v mesiaci, za ktorý Vám je výhra pripisovaná

Portál Stavky.com pre Vás pripravil tipovanie na vybrané domáce i zahraničné ligy a zápasy. Myslíte si, že sa v športe vyznáte? Ak si po zápasoch vravíte: „Tušil som, že to takto dopadne,” potom je táto stránka športového tipovania určená priamo pre Vás.

Ako funguje tipovanie?

Funguje to veľmi jednoducho! Tipuje sa úplne ZDARMA! Každý mesiac dostanete 2000 bodov . Tieto body môžete ľubovoľne vkladať na zápasy v aktuálnej kurzovej ponuke. Ak sú Vaše schopnosti kvalitné a ste naozaj dobrí tipéri, zaradíte sa automaticky medzi najlepších. Pre najlepších sú pripravené hodnotné ceny. Každý mesiac odmeňujeme tých najlepších cenami od spoločnosti Oddsring. Tá im dovolí svoje schopnosti využiť na real-money tipovanie.

V akých zápasoch môžeme tipovat?

Pôvodne bola táto súťaž určena len pre tipovanie najvyššej slovenskej futbalovej ligy. Dnes u nás nájdete okrem nej aj anglickú Premier league, španielsku La Ligu, Ligu majstrov, Európsku ligu. Nezabúdame samozrejme ani na hokej, ponúkame na výber NHL, KHL či slovenskú extraligu. Počas roka vyberáme aj niektoré významné športové udalosti ako sú kvalifikácie majstrovstiev vo futbale, či samotné MS v hokeji. Zápasy sa na tiket môžu ľubovoľne kombinovať. Kurzy na zápasy sa priebežne menia rovnako ako v stávkových kanceláriách. Rovnako ako v stávkových kanceláriách, aj u nás môžete získať výhru. Na Stavky.com však nemusíte peniaze vkladať. Všetko, čo musíte urobiť je podať si za body, ktoré dostanete, a vytvoriť minimálne tri tikety, kde všetky tri dokopy budú obsahovať aspoň tri rôzne zápasy.

Ak sa Vám bude dariť, objavíte sa v tabuľke napravo dole a stávková kancelária Oddsring Vám prinesie možnosť tipovania cez internet. Stávkovanie budete mať v počítači či v mobile a tieto výhry sa budú objavovať už priamo na Vašom hracom účte.

Tipuj čo najlepšie a dokáž, že si športový expert. Stačí správne odhadnúť výsledky a získavate ceny od stávkovej kancelárie Oddsring.
Stavky.com Vám v spolupráci s MFK Košice a Oddsring.com prináša športové tipovanie slovenských a zahraničných súťaží s možnosťou vyhrať najrôznejšie ceny. Sponzori a partneri projektu:
mfk košice logo Oddsring logo stavkyv logo
Copyright © 2009 - 2014 Peter Šoltés - Stavky.com
design & code: Promiseo.sk