Home › Bonusy

Atraktívne bonusy

Využite niektorý z nasledujúcich atraktívnych bonusov, ktoré sú určené práve Vám.

1 2


Bonus pridal: - 15.01.2017
BETCLIC BONUS
Betclic ponúka bonus typu 100%-ná stávka bez rizika až do výšky 40EUR. Stávku zdarma získate veľmi jednoducho. Ak vyhráte prvú stávku všetko je vaše, ak prehráte, tak vám Betclic vráti vklad! Po tom ako vám vráti vklad, môžete peniaze ihneď vybrať! Bonus sa pripisuje automaticky.

Betclic ale ponúka novým hráčom aj extra bonus. Ide o 10 EURovú stávku bez rizika z vášho mobilného telefónu, či smartfónu. Extra bonus získate navyše k vášmu vstupnému bonusu.

Neváhajte a zaregistrujte sa!
Bonus pridal: Administrátor - 25.09.2015
ODDSRING BONUS
Stávková kancelária OddsRing patrí síce na trhu medzi tie mladšie, to ale vôbec neovplyvňuje jej popularitu, ktorá od uvedenia na trh roku 2011 neustále rastie.

OddsRing momentálne ponúka vysoký 200%-ný vstupný bonus až do výšky 200 EUR, ktorý vám bude pripísaný až po tom, ako nazbierate dostatočný počet "Ring bodov". Po dosiahnutí požadovaného počtu bodov Vám bude bonus automaticky pripísaný na účet a ihneď dostupný pre výber na Váš účet.
Bonus pridal: Administrátor - 09.08.2015
UNIBET BONUS
Pôvodom švédska stávková kancelária Unibet ponúka pre svojich hráčov 50%-nú prvú stávku bez rizika až do výšky 50 EUR. To znamená, že ak bude vaša prvá stávka nevýherná, tak vám Unibet vráti Váš vklad až do výšky 50 EUR.

Unibet Vám navyše ponúka prvú stávku cez váš mobil alebo smartfón úplne bez rizika! Táto stávka môže byť až vo výške 10 EUR.

Bonus pridal: Administrátor - 09.08.2015
FORTUNA BONUS
Slovenská stávková kancelária Fortuna poskytuje tipovanie na internete prostredníctvom stránky iFortuna.sk. Pôvodom česká stávková kancelária Fortuna vznikla v roku 1990 v Prahe. V súčasnosti patrí Fortuna medzi najväčšie stávkové kancelárie v strednej Európe.

Nemáte radi riziko? Fortuna ponúka možnosť stávky bez rizika pre nových hráčov až do výšky 20EUR! Okrem toho máte nárok získať vysoký vstupný bonus. Vo Fortune navyše stávkujete bez manipulačného poplatku.


Bonus pridal: Administrátor - 09.08.2015
12
left shadow
right shadow