Isté výhryPred dvoma týždňami som trochu šantil na Betfair :-). Vytvoril som tam niekoľko istých výhier. Čo je to istá výhra, ako sa tvorí, či je naozaj taká istá, ako sa volá,  čo nám pri tvorbe istej výhre môže pomôcť a nakoniec screenshoty rôznych istých výhier za jediný víkend nájdete v tomto článku!

Istá výhra

je využitie rozdielov kurzov tak aby tipujúci získal v prípade akéhokoľvek výsledku zisk. Istá výhra sa delí na istú výhru vytvorenú v jednej stávkovej kancelárii alebo na istú výhru vytvorenú vo viacerých stávkových kanceláriách.

Príklad istej výhry
vytvorenej vo viacerých stávkových kanceláriách:
Zápas Hrbatý - Kučera.
Bwin vypíše na Hrbatého 2.1
Bet365 vypíše na Kučeru 2.1
Tipujúci podá 1000SK v Bwin na Hrbatého a 1000SK v Bet365 na Kučeru.
Nech je výsledok akýkoľvek, tipujúci vyhral 2100,-Sk a vsadil len 2000,-Sk. Istá výhra je teda 100,-Sk.

V tej istej stávkovej kancelárii sa dajú vytvoriť isté výhry troma spôsobmi a to:
A/ V live bettingu
B/ Pri predpokladanej zmene kurzu
C/ Po chybe bookmakerov
Tretia možnosť je temer nereálna, pretože ak aj čosi také v jednej stávkovej kancelárii nájdete, je veľká pravdepodobnosť, že Vám stávková kancelária túto stávku neuzná a stornuje hoci aj po odohratí zápasu.
Druhá možnosť si vyžaduje perfektnú informovanosť. Je potrebné niečo vedieť skôr ako väčšina trhu. Čím menej ľudí pozná v tú chvíľu danú informáciu ako Vy, tým lepšie. Treba však mať aj čas aby sa s ňou neskôr oboznámilo väčšie množstvo ľudí. Príklad z tohoto týždňa...Viete napríklad už v nedeľu, že na zápas v stredu Olympiakos pricestuje bez niekoľkých opôr. Podáte si teda proti nemu. V stredu to už vie skoro každý tipér a tým kurz na Olympiakos stúpne. Vy podáte teda vyšší kurz ako ste predávali a rozdiel je Váš.
Najjednoduchšia, no najneistejšia možnosť je live betting. Nevyžaduje si žiadne špeciálne informácie, len poriadnu dávku odvahy. Live betting sure wins sa dajú rovnako robiť cez viaceré stávkové kancelárie. Je to však o čosi zložitejšie a väčšinou nie nutné.

Príklad na istú výhru v live bettingu:

Hrá sa zápas Manchester Utd - Arsenal. Na Betfair podáte, že v zápase padne menej ako 2.5 gólu za kurz 1.85. Zápas teda beží a v prvých 40 minútach žiaden gól nepadol. Kurz na Under 2.5 tak klesol len na 1.43. Stávku teda pomocou Lay v tejto chvíli predávate. Rozdiel medzi kurzami je Váš bez akéhokoľvek rizika.

Čo nám môže pomôcť:


A/Rôzne sure bets kalkulačky. Nie je nič jednoduchšie ako si svoju kalkulačku istých výhier nájsť cez Google. Pomáhajú pri tipovaní vo viacerých stávkových kanceláriách, keď rýchlo rozpočitavajú, koľko treba na čo podať.
B/V Betfair pri konkrétnom trhu kliknúť na "More options" a v položke "Profit and Loss display" zaškrtnúť všetky políčka. Bude Vám to zobrazovať Váš zisk zelenou a stratu červenou, tak ako uvidíte na screenshotoch na konci článku.
C/Psychika. Intuícia, je najmä pri live bettingu veľmi dôležitá. Zachovanie pokoja v každej situácii, a nepreháňanie so stávkami rapídne zvýši šancu byť dlhodobo úspešný tipér. Silná túžba okamžite vyhrať späť prehru je prejav závislosti na hazardných hrách!
D/Rôzne porovnávacie servisy. Tieto servisy existujú zadarmo na stránkach ako je Betbase.info, ale aj rôzne personalizované servisy od spoločností ako je BetRadar.com. Tieto služby sú ponúkané najmä od spoločností prevádzkujúcich porovanie kurzov.

Istota istej výhry


Istá výhra je naozaj istá ak nájdete dostatočné rozdiely v serióznych stávkových kanceláriách. Je lepšie ak v rámci daných stávkových kancelárií urobíte väčšie množstvo výhier. Vždy si totiž treba zistiť poplatky za výbery a vklady. Rovnako si treba zistiť, či sa Vaše peniaze nebudú prepočítavať cez iné kurzy. Stávkové kancelárie ak aj ponúkajú slovenskú korunu, často výbery zasielajú v Eurách. To sa sčasti vyrieši vstupom do Euro zóny.
Kým istú výhru nemáte vytvorenú, istá nie je.
Príklady na isté výhry

No a konečne tie dlhoočakávané screenshoty z istých výhier alebo eliminovania rizika alebo aspoň tejto možnosti na Betfair. Všetky boli vytvorené v priebehu jedného víkendu.

Betfair, istá výhra, sure win, sure bet Sure bet, Betfair, istá výhra, isté výhry, Peter Šoltés Istá výhra, sure bet, sure win, istá stávka, Betfair Betfair, sure bet, sure win, istá výhra, Peter Šoltés, 9.12.2007, tipovanie Betfair, sure win, istá výhra, 9.12.2007, clovek55, tipovanie Autor článku je: Peter Šoltés Betfair, sure win, istá výhra, clovek55, tipovanie

Autor clánku: Clovek55
Pridané: 23.12.2007 o 13:34
left shadow
right shadow