Home › Analýza Anaheim Ducks (AH -2.5 goals) vs. Dallas Stars

Anaheim Ducks (AH -2.5 goals) vs. Dallas Stars

Anaheim je momentálne na skvelej druhej priečke v Západnej konferencii, na prvé Chicago stráca už iba 3 body. Po miernom výpadku proti San Jose a Detroitu sa hokejisti Ducks znovu dostali do formy. Posledné dva zápasy bol ich súper rovnaký ako dnes, teda Dallas Stars. Oba tieto zápasy vyhrali Ducks, najskôr vonku 4:0 a následne 5:2 na domácom ľade. Aj v treťom zápase jednoznačne preferujeme stávku na domácich, ktorí hrajú o dve triedy lepší hokej. Ich silnou stránkou stále ostáva defenzíva, inkasovali iba 5 gólov (z toho jeden v predĺžení) za posledné štyri zápasy, čo je málo aj na futbalové pomeri, nie to ešte na hokejové. Dariť sa začalo ako Hillerovi, tak aj Fasthovi. Pravdepodobnejší je štart Fastha, ktorý v tejto sezóne odohral 16 zápasov s bilanciou 13-3. Na zápas inkasuje iba 2.13 gólov a likviduje 92.4% striel, čím sa radí medzi brankársku elitu. Kus dobrej roboty odvádzajú aj obrancovia, ktorý blokujú väčšinu striel súpera a tak musí brankár zasahovať iba málo kedy. Svojho súpera prestrieľali už 4krát v rade, dokonca aj prvé Chicago sa proti nim zmohlo iba na 26 striel. Ducks hrajú veľmi disciplinovane, ich hra je plynulá a chýb nájdeme iba veľmi málo. V oboch zápasoch proti Dallasu využili po jednej presilovej hre, na druhej strane sami boli veľmi málo vylučovaní. Strach naďalej šíri prvá útočná formácia Perry – Getzlaf – Ryan, ktorá za tieto dva zápasy nazbierala neskutočných 10 bodov, pričom každý z nich získal vždy aspoň po bode. Do dnešného zápasu by nemusel nastúpiť Getzlaf, ktorý netrénoval, aby si doliečil menšie zranenie. Je však viac pravdepodobné, že hrať bude, verí v to aj tréner Boudreau.

Dallas túto sezónu skrátka zahodil a sústredí sa na budúce ročníky. V zostave nastalo doslova zemetrasenie, väčšina bývalých opôr tímu je preč a nahradili ich buď mladíci bez skúseností, alebo draftové voľby. Nálada v tíme ani medzi fanúšikmi nie je vôbec dobrá, viacero ľudí už volá po zmenách vo vedení. Fanúšikov sa snažil listom upokojiť aj prezident klubu Jim Lites, no neúspešne (sám v ňom zdôraznil, že sa tím díva do budúcnosti). Po dvoch hladkých prehrách sa v mužstve nič radikálne nezmenilo, takže by mala prísť aj tretia. Na ľade skrátka citeľne chýba veľké množstvo tímových opôr. Zišlo sa tu množstvo cudzích hráčov, ktorí majú odrazu hrať iným štýlom ako boli naučení a s inými hráčmi. Skrátka to pár mesiacov potrvá, kým sa Stars zohrajú a ukáže sa, kto bude tím ťahať a kto mu naopak škodí. Najväčšie mená, ktoré opustili Dallas: Morrow, Jágr, Derek Roy, Ryder, Ott a Ribeiro. Množstvo z týchto hráčov sa ihneď stalo hviezdami v novom tíme. Posledný kúsok rozvinutého talentu predstavuje 23 ročný center Benn a brankár Lehtonen.

Dallas sa zbavil veľkého množstva kvalitných hráčov a v tejto sezóne tak zničil všetky šance na postup do play off. Do tímu naopak neprišiel skoro nik, iba pár mladíkov s potenciálom a draftové voľby. Stars prehrali už 3 zápasy v rade, z toho posledné dva proti Anaheimu, so skóre 2:9. Anaheim si znovu hrá svoju hru. Na prvé Chicago stráca už iba 3 body. V skvelej forme je celá obrana, na čele s talentovaným Fasthom. V útoku sa darí hlavne prvej formácii Perry – Getzlaf – Ryan, ktorá nazbierala za posledné dva zápasy skvelých 10 bodov.

Domáci vyhrajú @ 4.1 Stávka: 4/4

K tejto analýze nebol zatiaľ pridaný žiadny komentár!Zaregistruj sa a pridaj svoj názor.
Autor analýzy: anderlade     
Mesto: Slovakia slovakia
Výsledok analýzy: KO
TENTOKRÁT TO NEVYŠLO: 4 points
Hodnotil: anderlade
Zápas sa hrá: 06.04.2013
Stávková kancelária: Unibet
Kategória analýzy: Ľadový hokej
Dátum a čas pridania: 05.04.2013 o 15:50
Zápas začne o 04:00 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow