Home › Analýza Detroit Red Wings vs. St.Louis Blues (AH -1.5 goals)

Detroit Red Wings vs. St.Louis Blues (AH -1.5 goals)

St. Louis očividne naberá na forme, vyhralo 3 ťažké zápasy v rade. Do hry sa vrátilo množstvo hráčov, ktorí figurovali na listine zranených hráčov. Veľký problém predstavovali hlavne zranení útočníci, no momentálne už chýba iba Oshie a Langenbrunner. V každom z týchto troch výherných zápasov sa Blues  gólov presadili minimálne 3krát, čo dostatočne vypovedá o ich dobrej streleckej forme. Pri absencii Jaroslava Haláka sa v bráne striedajú Elliott a Allen, obaja majú skvelú formu. V poslednom zápase Allen inkasoval iba raz, pri výhre svojho tímu 3:1 nad Blue Jackets. Zlikvidoval 26 striel súpera a ustál všetkých päť presilových hier. Elliott dostal šancu v ťažkom zápase proti domácim Blackhawks, ktorí naňho vyslali 36 striel. Elliott z nich inkasoval 3 góly a doviedol svoj tím k výhre 4:3 po nájazdoch, Chicago nevyužilo ani jednu zo štyroch presilových hier. V tejto dobe ešte nie je jasné, ktorý brankár dnes dostane šancu, no vyzerá to na Allena, ktorý je v lepšej forme. St. Louis odohralo iba 36 zápasov, čo je najmenej v celej Západnej konferencii, no i tak sa držia na postupovom ôsmom mieste, s náskokom dvoch bodov. Na Detroit strácajú iba jediný bod. Blues získali väčšinu bodov práve na ľade súpera, kde sa im darí. V tejto štatistike sú tretím najúspešnejším tímom, zatiaľ čo na domácom ľade sú druhý od spodku tabuľky. Pri momentálnej ofenzívnej a defenzívnej forme  môžeme od Blues očakávať tabuľkový vzostup. Predsa len, základná časť končí už na konci mesiaca. Blues si svoju formu výborne načasovali.

Detroit naopak o svoju dobrú formu prišiel a hrozí mu, že mu tesne unikne postup do play off. Tretí Phoenix naň stráca už iba 3 body. Všetky problémy sa začali zápasom proti domácemu San Jose, ktoré vyhralo 2:0. Následne im zasadilo tvrdý úder Chicago, ktoré vyhralo na ľade Detroitu 7:1. Po tomto zápase už nemala problém iba ofenzíva, ale aj defenzíva. V bráne stál Howard, ktorý odchytal iba necelých 24 minút, počas ktorých inkasoval 4 góly. Následne sa Detroit zmohol iba na tesnú výhru 3:2 nad posledným Coloradom. Jeho problémy to avšak ani z ďaleka nevyriešilo, hneď v nasledujúcom, predposlednom zápase, prehrali 2:4 na ľade Coyotes. V poslednom zápase si Red Wings znovu zmerali sily s posledným Coloradom, s ktorým dokonca iba remizovali 2:2. Veľkou slabinou tímu sa stáva brankár Howard, ktorý aj napriek zlej forme dostáva neustále dôveru od vedenia klubu. V bráne bude aj dnes a to aj napriek faktu, že proti Blues inkasuje až 4.44 gólov na zápas. Žiadnemu inému tímu sa proti Howardovi tak nedarí, ako práve Blues a tak je jeho dnešný štart veľkým prekvapením. Zranená je štvorica útočníkov Brunner, Samuelsson, Bertuzzi a Helm. Najväčšou stratou je určite Brunner, ktorý v tejto sezóne strelil 11 gólov a na rovnaký počet prihrával.

St. Louis je vo výbornej forme, vyhralo 3 ťažké zápasy v rade. Porazili Minnesotu, Chicago a aj Columbus a ich gólové skóre z týchto zápasov je 11:5. Do tímu sa vrátil nejeden vyliečený útočník, čo sa ihneď prejavuje na zlepšenej hre. Pred koncom sezóny Blues bojujú o účasť v play off, ich forma nemohla prísť v lepší čas. Detroit je bez štvorice kvalitných útočníkov a problém predstavuje aj brankár Howard, ktorý sa výrazne zhoršil. Proti Blues odohral v tejto sezóne 3 zápasy, v ktorých inkasoval až 13 gólov! Z posledných piatich zápasov si Red Wings dokázali poradiť jedine s posledným Coloradom.

Hostia vyhrajú @ 3.85 Stávka: 4/4

K tejto analýze nebol zatiaľ pridaný žiadny komentár!Zaregistruj sa a pridaj svoj názor.
Autor analýzy: anderlade     
Mesto: Slovakia slovakia
Výsledok analýzy: KO
TENTOKRÁT TO NEVYŠLO: 4 points
Hodnotil: anderlade
Zápas sa hrá: 07.04.2013
Stávková kancelária: Unibet
Kategória analýzy: Ľadový hokej
Dátum a čas pridania: 07.04.2013 o 16:09
Zápas začne o 18:30 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow