Home › Analýza Buffalo vs. Tampa Bay VZ

Buffalo vs. Tampa Bay VZ

Tampa včera odohrala zápas na ľade Capitals, ktorý vyhrali 8 z posledných 10 zápasov! V zápase až 2krát prehrávali rozdielom štyroch gólov (0:4 a 1:5), no v tretej tretine gólom zavelil k otočke Pánik. Lightning strelili ďalšie góly a razom bolo vyrovnané, 5:5! Po útočnej stránke sa Tampe nedalo nič vytknúť, tím útočil často s celou päticou hráčov a veľmi pekne kombinoval. V obrane to už ale bolo o niečo horšie a to hlavne kvôli rýchlosti hráčov Capitals, ktorý často predbehli vracajúcich sa obrancov. Skórovať v prečíslení, traja na jedného, nie je žiadne umenie, Washington takto skóroval až 3krát. Zopárkrát sa hráčom Tampy do cesty priplietol aj rozhodca, po neprehľadnej situácii sa vždy ocitol puk na čepeli hráčov Capitals a znovu sa išlo do brejku. Podobný kusisko smoly sa dnes rozhodne opakovať nemôže. Vyrovnať zo stavu 1:5 na 5:5 dokazuje, že Tampa skutočne chce dôjsť až do play off. Aj dnes bude rozhodne bojovať z celých síl. Na Tampe je časom overené, že ak sa útoku darí, tak veľmi dlho. Včera sa hráčom podarilo dat päť gólov, táto forma by im teda mala vydržať. V tíme nájdeme hneď dvoch útočníkov, ktorý figurujú v zozname top 5 hráčov tejto sezóny. Stamkos dal počas sezóny 26 gólov a so ziskom 52 bodov je druhým najlepším hokejistom. St.Louis je zase odborník na presne načasované prihrávky, ktorých v tejto sezóne rozdal až 41, celkovo získal 52 bodov, takže sa so Stamkosom delí o druhú priečku. Do dnešného zápasu nastúpi brankár Garon, ktorého vyšachoval z pozície jednotky Bishop. Ak chce dostávať v bráne viac priestoru, dneska by mal zahrať pri najmenšom výborne. Určite to vie aj on sám a pre to bude bojovať so všetkých síl.

Od Buffala sa v tejto sezóne už veľa nečaká. V tíme panuje veľmi zlá nálada a vedenie avizuje veľké čistky. Jeden z najdrahších tímov totiž dosahuje podpriemerné výsledky. Za posledné 3 zápasy sa podarilo Sabres nastrieľať iba slabé tri góly, v každom zápase jeden. S takouto slabučkou ofenzívou dnes nemôžu pomýšľať ani len na bod. Jednoznačne najlepším hráčom je Vanek, ktorý má v tíme najviac bodov, asistencií a aj gólov. Za posledné štyri zápasy sa však ani raz bodovo nepresadil a nazbieral až 6 mínusových bodov. Šokujúce je, že dnes nenastúpi brankár Enroth, ktorý v poslednom zápase udržal čisté konto proti ofenzívnym Flyers. Chytať bude Miller, ktorý vo svojom poslednom zápase inkasoval 4 góly proti Montrealu. Veľmi slabá obrana a slabý brankár, dneska to pre Buffalo skrátka vôbec nevyzerá nádejne. Sabres navyše nechávajú protihráčov až moc často strieľať, ich brankári tak čelia až 33 strelám na zápas. Presilová hra Buffala je najslabšou v celej NHL, v priemere využije iba každú desiatu. Ružovo to nevyzerá ani pri oslabení, v tejto štatistike je Buffalo štvrté od spodku! V tíme navyše chýbajú až traja obrancovia, takže v dnešnom zápase by nemusela byť jediným problémom iba chabá ofenzíva.

Buffalo sa ocitlo v hlbokej kríze, absolútne sa prestalo dariť ofenzíve, ktorá strelila iba 3 góly za posledné 3 zápasy. Veľmi zle je na tom najväčšia hviezda tímu, Thomas Vanek, ktorý sa bodovo nepresadil už v štyroch zápasoch v rade. Brankár Miller v poslednom zápase inkasoval 4 góly. Buffalo má štvrtú najhoršiu hru v oslabení a ich presilovky sú dokonca najslabšie v NHL. Tampa sa silou mocou snaží vyšvihnúť do postupovej osmičky. Včera otočili prakticky stratený zápas na ľade Capitals. Podarilo sa im vyrovnať z 1:5 na 5:5 a získať tak aspoň jeden cenný bod z ľadu silného súpera. Do tímu sa vrátilo množstvo hráčov, ktorý prekonali svoje zranenia a hneď sa to prejavuje na zlepšenej hre.

Hostia vyhrajú @ 2.13 Stávka: 4/4

K tejto analýze nebol zatiaľ pridaný žiadny komentár!Zaregistruj sa a pridaj svoj názor.
Autor analýzy: anderlade     
Mesto: Slovakia slovakia
Výsledok analýzy: KO
TENTOKRÁT TO NEVYŠLO: 4 points
Hodnotil: Puca
Zápas sa hrá: 14.04.2013
Stávková kancelária: Pinnacle Sports
Kategória analýzy: Ľadový hokej
Dátum a čas pridania: 14.04.2013 o 18:02
Zápas začne o 23:00 hodine.
Mesačný Profit Mesačný Yield Total Yield Total Profit
anderlade ±0.00 anderlade ±0.00 romoso10 +22.18 mslechtin +586.39
Alessio89 ±0.00 Alessio89 ±0.00 psycho +16.33 Puca +214.15
alenice ±0.00 alenice ±0.00 Expert +16.12 HOBLIK51 +109.89
Abet ±0.00 Abet ±0.00 mslechtin +13.18 djtito2 +105.84
8ivko8 ±0.00 8ivko8 ±0.00 bruslar +12.00 iswinth +75.07
left shadow
right shadow