Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Betclic


Betclic, pôvodom francúzska stávková kancelária, patrí medzi najznámejšie stávkovky v Európe. Betclic je majiteľom viacerých licencií, ba dokonca vlastní aj tú na francúzskom trhu, čím sa nemôže pochváliť ani Bet365. Stávková kancelária Betclic je kompletne v českom jazyku vrátane zákazníckej podpory.

Kurzová ponuka

Betclic obsahuje všetky potrebné základné tipy stávok. Hlavne futbalové zápasy obsahujú rôzne možnosti. Stávková kancelária Betclic neponúka žiadne špeciálne stávky na hokejové alebo tenisové zápasy. Kurzová ponuka je priemerná, ale každého zákazníka poteší hlavne uvítací bonus a kurzy, ktoré sú oproti ostatným stávkovým kanceláriam badateľne vyššie.
 
Betclic taktiež ponúka stávky na supertoto a superscore, kde pri uhádnuti určitého počtu futbalových zápasov môžete vyhrať podiel z celkového banku.
 
Betclic ponúka live stávky hlavne na futbal, hokej, tenis, bejzbal, volejbal, či basketbal. Každý si tu príde na svoje, nakoľko ponuka live stávok je dosť široká.  Pri stávkovaní naživo môžete zobraziť viacero live udalostí vedľa seba, čo je veľmi užitočné pri tipovaní viacerých live zápasov.

Vklady peňazí

Metódy na vklady sú tu veľmi široké. Medzi najpoužívanejšie patria kreditné a debetné karty (Maestro, VISA, VISA Electron), Skrill, tuzemský bankový prevod, alebo taktiež aj Paysafecard. Minimálny vklad pri každej metóde činí 10 EUR. Pokiaľ prevodom vložíte menej ako 100 EUR, Betclic si zaúčtuje poplatok 2%, ostatné metódy nie sú spoplatnené.

Výbery peňazí

Každý prvý výber v mesiaci je v Betclicu bez poplatkov a nezáleží na tom, akú metódu zvolíte. Výbery sú možné rôznymi spôsobmi a na účte musíte disponovať minimálnou čiastkou 5 EUR. 
 

Výhody

  • Vyššie kurzy ako v tuzemských stávkových kanceláriach
  • Multi zobrazenie live stávok
  • Vysoké limity na výhry
  • Aplikácia pre smartfóny podporujúca každú platformu

Nevýhody

  • Betclic neponúka live prenosy zápasov
  • V ponuke chýba ázijský hendikep
 
Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

left shadow
right shadow