Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Expekt


Expekt je populárna internetová stávková kancelária, ktorú využíva viac ako milión užívateľov! 

Kurzová ponuka

Expekt môžete tipovať vo futbale okrem klasických stávok aj na polčas, polčas/koniec zápasu, presný výsledok, európsky hendikep, presný polčasový výsledok, viac/menej, čas strelenia prvého gólu, gól v prvom polčase a ďalšie.
 
Z tenisu si budete môcť v Expekt vybrať z rôznych stávok ako celkový počet hier, kto vyhrá prvý set alebo presný výsledok na sety. Na stránkach Expect.com nájdete aj ďalšie športy ako hokej, bejzbal, basketbal alebo box a ďalšie. Pri tiketoch si môžete v Expekt zvoliť konštantu resp. bankera a k tomu využiť rôzne stávkové kombinácie ako 2/3, trixie, patent atď.


Vklady peňazí

Vklady do Expektu sú jednoduché. Vklady sú možné prostredníctvom platobných kariet VISA Electron, VISA alebo MasterCard. Minimálna čiastka vkladu do Expekt je 10 EUR a maximálna 30.000 EUR. Poplatok je 2 %, ale pri vklade nad 100 EUR poplatky nie sú účtované. Taktiež elektronické peňaženky ako Neteller a Skrill sú bez poplatkov rovnako ako aj bankový prevod. Bankový prevod je možný do tuzemských bánk, konkrétne do ČSOB, Unicredit alebo Slovenskej sporiteľne. Minimálny vklad do Expekt cez prevo je 10 EUR.

Výbery peňazí

Výbery peňazí sú možné prostredníctvom karty VISA, Neteller, Skrill (Moneybookers) alebo bankovým prevodom. Minimálny výber v Expekt je 5 EUR a stávková kancelária si neúčtuje žiadne poplatky pri Vašom prvom výbere. Výbery zväčša netrvajú dlho a sú urobené od 12 do 24 hodín. Víkendy a sviatky však túto dobu môžu predĺžiť.


Výhody

  • Neplatíte žiadne manipulačné poplatkya sú tu vysoké limity na výhry
  • Dajú sa tipovať sólo zápasy na slovenský/český futbal alebo hokej. V čechách aj na nižšie ligy.
  • Stránka je kompletne v českom jazyku a na stránkach sa nachádza aj česká podpora
  • Môžete hrať aj vysoko kvalitný poker alebo si skúsiť kasíno či hry
  • Expekt má širokú ponuku kurzov na rôzne športové udalosti
  • Možnosť livebettingu


Nevýhody

  • Expekt v ponuke neponúka nižšie slovenské súťaže
  • Na stránkach už nie je dostúpný live streaming
 
Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

left shadow
right shadow