Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Sportingbet


Sportingbet je vynikajúca stávková kancelária kompletne lokalizovaná v českom jazyku aj s českou zákazníckou podporou. Je taktiež jednou z vedúcich svetových stávkových kancelárií, čo dosvedčuje aj jej obrat za rok 2010 - 1,5 miliardy libier.

Kurzová ponuka

Ako u väčšiny stávkoviek, aj v Sportingbet tvorí hlavnú ponuku kurzov futbal. Nezabúda sa tu ale ani na iné športy, celková paleta tipov je široká. Tipovať môžete aj na nižšie európske ligy a ponuka stávok je viac než dostačujúca. Tipovať môžete na celkový a presný počet gólov, viac/menej pre konkrétny tím, presné skóre (vrátane polčasu), dvojité šance, kto bude víťaz v konkrétnych minútach, či na konkrétneho strelca.
 
Sportingbet sa zameriava taktiež na hokej, a to aj na ten európsky. Tipovať môžete na čas prvého gólu, párny alebo nepárny počet gólov, európske alebo ázijské hendikepy.


Vklady peňazí

Vklad je veľmi jednoduchý, podobný ako v Gamebookers. Minimálny vklad je stanovený na 10 EUR pri každej platobnej metóde a všetko je bez poplatkov. V Sportingbet sú dostupné viaceré platobné metódy ako Skrill, VISA, VISA Electron, MasterCard, Neteller, Paysafecard, Ukash alebo aj bankový prevod. Prevod môžete uskutočniť aj na slovenský účet, ktorý má Sportingbet k dispozícii.

Výbery peňazí

Výbery v Sportingbet sú bez poplatkov, čo je obrovská výhoda. K dispozícii máte bankový prevod, Skrill aj kreditné karty. Dĺžka príchodu peňazí ku Vám sa líši, zvyčajne to je od 2 do 6 dní, podľa metódy výberu. Minimálny výber činí 10 EUR.


Výhody

  • Momentálne ponúkaju vysoké bonusy už pri minimálnych vkladoch (už od 4 EUR a do výšky 100 EUR)
  • Vo väčšine prípadov majú vyššie kurzy ako iné stávkové kancelárie
  • Neplatíte žiadne manipulačné poplatky
  • Dajú sa tipovať sólo zápasy na slovenský/český futbal alebo hokej
  • Môžete hrať aj Flash hry, poker alebo si zájsť do kasína, kde sa nachádza vždy vela ludí
  • Majú širokú ponuku kurzov na rôzne športové udalosti
  • Široká ponuka tipovania zápasov počas zápasu (livebetting)


Nevýhody

  • Sportingbet ešte má kde zlepšovať svoju ponuku tipov
  • Live streaming cez mobil nie je k dispozícii

Registrácia tu

Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

left shadow
right shadow