Home › Recenzia stávkovej kancelárie

Unibet


Unibet, pôvodom švédska stávková kancelária, sa začala v Európe presadzovať už okolo roku 2000. V súčasnej dobe patrí Unibet medzi popredné stávkovky na trhu.
 

Kurzová ponuka

Unibet sa zameriava najmä na futbalové zápasy. Nájdete tu najrôznejšie stávky na popredné európske súťaže, ako napríklad "Stávku bez remízy", stávku na presný výsledok, tipy na polčas/konečný výsledok zápasu alebo ktorý tím vsieti prvý gól, či stávku na skórovanie oboch mužstiev.
 
Pre svojich hráčov pripravuje Unibet stávky, ako napríklad "Supertoto" alebo "Superscore", kde môžu tipéry tipovať futbalové zápasy za minimálne hodnoty, začínajúc už na desiatich centoch. Ak sa náhodou stane, že budete jediný, kto natipuje všetky zápasy správne, stávate sa výhercom prémie presahujúcu aj 10.000EUR!
 
Tenisové zápasy sú v Unibete viac než bohato zastúpené vrámci challengerových turnajov, a to je ďalší dôvod pre milovníkov tenisu a stávkovania na voľbu Unibetu.

Vklady peňazí

Minimálny vklad na váš hrací účet v Unibet je už od 10 EUR (pri kreditných a debetných kartách, pri ostatných metódach, ako napríklad Paysafecard alebo bankovým prevodom, to je 15 EUR. Unibet spoplatňuje vklady len pri kreditných kartách, a to vo výške 2,5%. Dôležitá informácia: elektronické peňaženky Skrill a Neteller nie sú pre hráčov ČR a SR k dispozícii od febriára 2014.

Výbery peňazí

Výber prostredníctvom bankového prevodu môže trvať až 10 dní. Pri výbere cet kreditnú kartu Unibet zasiela peniaze do 2 až 5 dní. Minimálny výber je obmedzený na 15 EUR pri každej metóde, no žiaden výber nie je spoplatnený!
 

Výhody

  • Vysoké kurzy (payout až 92%)
  • Vysoké limity na výhry
  • Priame prenoy cez mobil
  • Okrem vstupného bonusu tu je aj extra bonus (stávka zadarmo cez mobil až do 10 EUR)
  • Tipovanie bez manipulačného poplatku
  • SMS notifikácia o vyhodnotení vášho tiketu

Nevýhody

  • Spoplatnený výber prostriedkov pomocou kreditnej karty
  • Dlhá čakacia doba pri výbere peňazí
 
Neváhajte a využite BONUS čakajúci práve na Vás!

left shadow
right shadow